Dünyanın yeni trendi kampüs ofis konsepti,
FerYapı ile ilk kez Türkiye’de.

Dünyanın yeni trendi kampüs ofis konsepti, yatay yapısı ve bu yapının getirdiği geniş metrekareli ofis alanları, çalışan odaklı tasarımı, büyük ve ferah Kampüs Meydanı ve Bahçesi ile ilk kez Türkiye’de…Premier Kampüs Ofis; park hissi veren geniş yeşil alanları, gurme restorandan kafelere, banka şubelerinden sosyal aktivite mekânlarına kadar pek çok şeyi bir arada bulabileceğiniz meydanı, Break Room, spor salonu, cep sineması, arşiv odası, toplantı ve konferans salonu gibi olanaklarıyla hem sizin hem de çalışanlarınızın tüm beklentilerini fazlasıyla karşılayacak nitelikte….

Kağıthane

Son yıllarda en fazla ofis projesi yatırımı alan bölge olan Kağıthane, yeni konut ve AVM projeleri, gün geçtikçe sayısı artan üniversiteleri, ulaşım imkanları, yüksek prim olanağı ve artan cazibesi ile iş dünyasının yeni gözdesi!

Premier Kampüs Ofis İstanbul’un yeni ticaret merkezi Kâğıthane’de! Kâğıthane-Dolmabahçe arasını 5 dakikaya indiren Dolmabahçe-Bomonti karayolu tüneli, metrobüs hattı, Sanayi metro istasyonları ve Seyrantepe, TEM viyadüğü gibi birçok ulaşım yatırımıyla gayrimenkul değeri bakımından Kâğıthane, hem yeni yaşamın hem de dev yatırımların yeni merkezi.

Mükemmel Konum

Premier Kampüs Ofis’in eşsiz lokasyonu daha da önem kazanacak.

Metro 50 m TEM 800 m Piyalepaşa-Kâğıthane Tüneli 1,4 km E-5 Okmeydanı katılımı 3 km Boğaziçi Köprüsü 12 km Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 15 km Atatürk Havalimanı 20 km

Metro

2017’de açılacak Mecidiyeköy – Mahmutbey Metrosu’nun Kağıthane durağı Premier Kampüs Ofis’in hemen yanı başında yer alacak.

Ayrıca TEM, E5, Dolmabahçe-Bomonti ve Bomonti-Kağıthane tünellerine çok yakın konumu ile Premier Kampüs Ofis’e ulaşmak çok kolay.